Вже зовсім скоро...

30.03.2017 16:00

Поки ми завершуємо роботу над мобільними додатками під iOS та Android, ви можете користуватись мобільною версією сайту «Підвезу!». Тут ви можете знайти попутників і домовитись з ними в чаті.

Якщо не знайшли — то зареєструйте власний маршрут (як водій чи пасажир) і як тільки комусь буде по-дорозі з вами - вам напишуть в чаті.

Щоб миттєво про це дізнатись рекомендуємо підписатись на сповіщення.

Щоб слідкувати за новинами про нас підписуйтесь на сторінку у Facebook

Детальніше...


А твій маршрут актуальний?

18.03.2017 14:00

Ми вже писали, що потрібно для того, щоб скористатись «Підвезу!»:

  • зареєструватись на сайті pidvezy.org;
  • знайти водія/пасажира/спільнотаксі;
  • сконтактуватись.

З появою чату на сайті — сконтактуватись водію та пасажиру стало набагато легше і зручніше. Та проблема пошуку все одно залишається не вирішеною, багато маршрутів застаріли...

Детальніше...


Чат на сайті «Підвезу!»

13.03.2017 01:00

Нарешті сталось те, чого всі давно чекали: на сайті «Підвезу!» з’явився чат. Тепер користувачам можна писати повідомлення без обов’язкового додавання в друзі у Facebook чи очікування, що запит приймуть.

Поки мобільні додатки ще в розробці, сповіщення можна отримувати у Viber (інструкція як налаштувати). Згідно опитування в групі більшість користувачів використовують саме цей додаток. Згодом будуть доступні інші месенджери. Обов’язковою умовою отримання сповіщення є підписка на канал у Viber.

Детальніше...


Як налаштувати сповіщення у Viber (інструкція)

13.03.2017 00:45

Для того щоб підключити сповіщення у Viber потрібно перейти до нашої сторінки у Viber. Та натиснути велику зелену кнопку («Have a look», якщо відкрити з моб.телефону, чи «Open in Viber» якщо з ПК).

Потім натискаєте кнопку «Читати», і переходите у повідомлення. Скоріше за все перше сповіщення вам прийде одразу.

Детальніше...


Вже понад 5000 користувачів

28.02.2017 15:00

Поки всі очікують, коли буде відомо, чи стане мінімальна зарплата – 5000 грн, «Підвезу» – уже має 5000 користувачів! І користь від цієї цифри для містян в рази більша, ніж здається.

Детальніше...
Якщо вам цікавий цей проект і хочете дізнаватись про нові статті - підписуйтесь на оновлення: