Вже понад 5000 користувачів

28.02.2017 15:00

Поки всі очікують, коли буде відомо, чи стане мінімальна зарплата – 5000 грн, «Підвезу» – уже має 5000 користувачів! І користь від цієї цифри для містян в рази більша, ніж здається.

Близько 20 % свого часу звичайний житель міста проводить саме в громадському транспорті. Іноді здається, що і все його життя схоже на користування ним. Постійна жага все-таки втиснутись у заповнену під зав’язку маршрутку, проїхати безплатно чи вибороти собі місце біля водія. Узимку, чи влітку пересування громадським транспортом однаково нестерпне – або занадто холодно, або ж дуже спекотно. Крім цього з кожним роком ціни за проїзд зростають, але якість та комфорт залишаються такими ж.

Тож нагадуємо, що таке «Підвезу»?

«Підвезу» - це кардинально інший погляд на рух містом.

Чому вигідно скористатись?

  • дістатись в потрібну точку комфортно всього за 8 гривень;
  • познайомитись з новими людьми, що, можливо, навіть живуть з вами по-сусідству;
  • розвантажити громадський транспорт.

Що для цього потрібно?

  • зареєструватись на сайті pidvezy.org;
  • знайти водія/пасажира/спільнотаксі;
  • сконтактуватись.

Водія з «Підвезу» легко можна впізнати за доброзичливою посмішкою, відчайдушним бажанням підвезти вас у потрібне місце і спеціальною лейбою на склі автівки. Тому не лякайтесь, коли біля зупинки замість ледве живої маршрутки, зупинилось авто, водій якого пропонує довезти вас у потрібну точку за 8 гривень. Пересвідчтесь, що він з «Підвезу», і сміливо зробіть крок до якісного і комфортного міського транспорту.Коментарі: